Czym jest zabieg RF INFINI?

Czym jest zabieg RF INFINI?

RF INFINI to termolifting mikroigłowy, czyli przełomowy zabieg w przywracaniu skórze twarzy i ciała jędrności oraz odpowiedniej elastyczności. Aparat stosowany w medycynie estetycznej w swoim działaniu wykorzystuje pole radiowe, które nagrzewa powierzchnię skóry do odpowiedniej temperatury, a następnie w skórę są wstrzeliwane mikroigły na odpowiednią głębokość, gdzie zaczynają emitować impuls pola radiowego.

RF INFINI gwarantuje przestrzenny efekt ujędrnienia skóry — zaleca się przeprowadzenie od 2 do 4 zabiegów w celu zwiększenia trwałości zabiegu. Pomimo wysokich temperatur związanych z działaniem aparatu nie dochodzi do oparzenia skóry. Co więcej, zabieg można wykonywać przez cały rok, ponieważ nie naraża on użytkownika na uczelnie fotowoltaiczne, jednakże po zabiegu zaleca się stosowanie mocnego kremu z filtrem. Prezentowana metoda zapoczątkowuje remodeling kolagenu skóry w obszarze, który został poddany zabiegowi z dziedziny medycyny estetycznej. Zbieg RF INFINI to gwarancja szybkich efektów, długiej trwałości, krótkiego okresu gojenia, małej inwazyjności i wręcz niewielkiej bolesności.

Anti-aging dla całego ciała

Zabieg INFIRNI RF przeznaczony jest do ujędrnienia skór na niemal całym ciele, tj. udach, brzuchu, ramionach, a także wiotkiej skóry twarzy, m.in. szyi, dekoltu czy policzków. Za pomocą termoliftingu mikroigłowego można usunąć zmarszczki, rozstępy oraz blizny (blizny po oparzeniach Warszwa), które dodają nam lat. Co więcej, wspomniany zabieg sprawdzi się w zmniejszeniu porów widocznych na twarzy, dzięki czemu skóra twarzy zyska na odświeżeniu oraz młodzieńczym wyglądzie.
Prewencja anti-age, w której skład wchodzi ujędrnianie skóry, zagęszczenie i stymulacja kolagenu, likwidacja zmarszczek oraz lifting poszczególnych fragmentów przeznaczony jest nie tylko do osób dojrzałych, ale również dla ludzi młodych, którzy chcą przeciwdziałać procesom starzenia się.

Komentarze pacjentów (1)
Ewa
Zabieg RF INFINI jest doskonały dla kobiet w dojrzałym wieku.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiet...
Przeprowadzenie badania USG żył to profilaktyka ...
RF INFINI to termolifting mikroigłowy, czyli prze...
USG Doppler, czyli badanie dopplerowskie to małoi...
Owrzodzenia żylne najczęściej powstają u osób...
Jesienne przesilenie związane jest z rozpoczęcie...