Szpital Wojewódzki nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie

Miejsce
w Rankingu:
10
Szpital Wojewódzki nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
Szopena 2
35-055
tel: 17 86 66 000 http://www.szpital.rzeszow.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 1

Szczegóły o klinice

Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie świadczy kompleksową opiekę medyczną, jako jedna z największych placówek opieki zdrowotnej na Podkarpaciu. Szpital w obecnej formie, jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej funkcjonuje od 1999 roku. W szpitalu działa dziesięć poradni, m.in. chirurgii onkologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, endokrynologii, gastroenterologii, hematologii i urologii. W szpitalu działa również Poradnia Medycyny Pracy.

Łącznie szpital dysponuje piętnastoma oddziałami. Należą do nich między innymi Oddział Otolaryngologiczny, Oddział Ginekologii Położniczej oraz Oddział Okulistyczny. Placówka mieści się na ulicy Chopina w Rzeszowie. Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę.
Szpital dzięki umowie podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia może świadczyć usługi dla pacjentów bezpłatnie. Personel szpitala to zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych specjalistów zapewniających pacjentom pełną opiekę w zakresie profilaktyki chorób, diagnozowania schorzeń i skutecznego leczenia.
Szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym zapewniając pacjentom wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych i szybkie wdrożenie leczenia. Placówka m.in. jako pierwsza na Podkarpaciu zakupiła automatyczny skaner USG, który pozwala na skuteczniejsze wykrywanie nowotworów.
Szpital jako jedyny na Podkarpaciu i jako jeden z nielicznych w Polsce zajmuje się leczeniem trudnych przypadków chorobowych i schorzeń. Dostęp do zaawansowanej aparatury medycznej oraz wiedza specjalistów pozwalają m. in. na leczenie osób z pęcherzowym oddzielaniem naskórka, którzy do tej pory musieli szukać pomocy poza obszarem województwa. W Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 w Rzeszowie można wykonać również wiele badań specjalistycznych, takich jak: gastroskopia, kolonoskopia, badania endoskopowe, badania genetyczne, tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (1)
Monika
Dzięki zaufanym specjalistom w szpitalu nr 1, ciężka operacja którą u mnie przeprowadzono, odbyła się bez komplikacji a okres rekonwalescencji przebiegł bardzo pomyślnie.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Rycerska 2
35-241 Rzeszów
tel: 178611421
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Witolda 6b
35-001 Rzeszów
tel: 17 773 57 01
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Łuksiewicza 88
35-604
tel: 17 857 57 44
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów
tel: 178561256
Ocena: 5/5 (15 opinii)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Utrzymanie odpowiedniego kontaktu z pacjentem jest...
Kiedy słyszymy, że ktoś mówi, że jest na diec...
Urazy i kontuzje to nieodłączny element sportu. ...
Intensywne bóle kręgosłupa, a także wiel...
Jesienne przesilenie związane jest z rozpoczęcie...
Panuje przekonanie, że zabiegów laserowych powin...