Poradnia DOBRY DIETETYK

Miejsce
w Rankingu:
2
Poradnia DOBRY DIETETYK
Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów
tel: http://www.dietetycy.rzeszow.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 13
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Zamknięte

Szczegóły o klinice

Poradnia Dobry Dietetyk w Rzeszowie to miejsce, w którym można skorzystać z konsultacji z dietetykiem oraz podjąć terapię. Jest to pierwszy gabinet na terenie województwa podkarpackiego, który został uruchomiony w ramach ogólnopolskiej sieci Dobry Dietetyk.

Założycielką jest mgr Elżbieta Noculak, która od wielu lat prowadzi profesjonalne doradztwo dietetyczne. Posiada doświadczenie między innymi w żywieniu szpitalnym i gastronomii. Jest uczestniczką licznych konferencji i szkoleń. Pomaga nie tylko tym pacjentom, którzy chcą zrzucić wagę, ale także osobom chorym na różne schorzenia.

Pacjenci, którzy zdecydują się na terapię otrzymują szczegółowy plan żywienia obejmujący jadłospisy na każdy dzień terapii. Dzięki właściwej diecie mogą poprawić wygląd swojej sylwetki, a także stan zdrowia.
Menu zaproponowane przez dietetyka jest nie tylko pełne wartości odżywczych, ale również smaczne. Dzięki temu dieta nie kojarzy się z wyrzeczeniami, co szczególnie w przypadku najmłodszych pacjentów ma największe znaczenie. Z usług poradni mogą skorzystać także kobiety w ciąży oraz każdy, kto chciałby wdrożyć zdrowe odżywianie.

Poradnia przyjmuje zarówno dorosłych pacjentów, jak też w wieku dziecięcym. Z usług mogą skorzystać osoby z problemami trawiennymi oraz innymi dolegliwościami, na przykład alergiami lub nietolerancjami. Pacjenci są dokładnie analizowani pod względem masy i budowy ciała oraz stanu zdrowia na podstawie wyników badań. Dzięki temu dietetyk może wskazać nieprawidłowości i odchylenia oraz zdiagnozować zaistniały problem. Analiza i ocena budowy ciała oraz zlecenie badań laboratoryjnych są usługami bezpłatnymi i może skorzystać z nich każdy pacjent, który zastanawia się nad podjęciem terapii u dietetyka. Na wizyty w poradni można umawiać się online na stronie internetowej lub dzwonić pod numer telefonu podany na stronie kontakt. Mgr Elżbieta Noculak zaprasza również na konsultacje w Dębicy i Jarosławiu.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (13)
Ada
Smaczna i niedroga dieta, która po miesiącu przyniosła pierwsze efekty. Miejsce godne polecenia.
Paula
Pani dietetyk pomogła mi zawalczyć o piękną sylwetkę, polecam serdeczne!
Janina
Dobra poradnia do której warto umówić się na wizytę, polecam.
Paulina
Odkąd stosuję się do zaleconej dla mnie diety czuję się jakby była zupełnie innym człowiekiem, nigdy nie przypuszczałam że odpowiednie odżywianie potrafi tak wpłynąć na nasze samopoczucie. Warto skorzystać i umówić się na wizytę.
Kasia81
Przyjazne miejsce, dobrze czuję się w rękach specjalistów z tej poradni.
Alina
Duża pomoc w kwestii mojej niedowagi, którą otrzymałam tutaj, dziękuję serdecznie i polecam.
Sławomir
Polecam tą poradnie, dietetycy tutaj nie tylko dobrali dobrą dla mnie dietę ale także świetnie zmotywowali do aktywności fizycznej.
Malwina
W moim przypadku samodzielna dieta nie przynosiła żadnych efektów a teraz czuje się naprawdę dobrze i cieszę nienaganną kondycją. Polecam wizyty w tej poradni.
Przemo
Zachęcam do wizyty u dietetyka, naprawdę warto.
AS
Zgadzam się z Gosią. Poradnia dietetyczna daje przede wszystkim wsparcie i dodatkowo motywuje. Polecam wszystkim.
Gosia
Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto skorzystać z pomocy poradni dietetycznej, to powiem z własnego doświadczenia, że tak. Próbowałam już wielu diet z różnym skutkiem. W poradni dostałam nie tylko zbilansowaną dietę, ale także wsparcie psychiczne, które jest nieocenione.
Dariusz
Wraz z pomocą dietetyka z poradni udało mi się schudnąć prawie 12 kg bez efektu jojo. Zachęcam wszystkich do umówienia się na wizytę.
Elwira
Poradnia godna polecenia nie tylko dla dorosłych,ale także dla dzieci. Pani mgr Noculak ma bardzo dobre i jednocześnie skuteczne podejście do małych pacjentów.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów
tel: 178561256
Ocena: 5/5 (15 opinii)
Witolda 6b
35-001 Rzeszów
tel: 17 773 57 01
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Łuksiewicza 88
35-604
tel: 17 857 57 44
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Jesienne przesilenie związane jest z rozpoczęcie...
Przeprowadzenie badania USG żył to profilaktyka ...
Pojawiający się u niemowlęcia kaszel zawsze jes...
Żylaki https://www.drpaluch.pl/choroby.html?page=...
Osocze bogatopłytkowe jest obecnie uznawane za je...
Intensywne bóle kręgosłupa, a także wiel...