Fibryna bogatopłytkowa

Miejsce
w Rankingu:
10
Fibryna bogatopłytkowa

Szczegóły o klinice

Powszechny kult młodości sprawia, że wiele osób szuka sposobu na pozbycie się zmarszczek i innych oznak starzenia. Wiele osób nie chce jednak poddawać się inwazyjnym operacjom plastycznym, które wiążą się z koniecznością długiej rekonwalescencji. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna oferując alternatywne zabiegi.


Przełomem w tym zakresie jest efektowne wykorzystanie I-PRF czyli fibryny bogatopłytkowej opracowane przez firmę Mesologic. Fibryna bogatopłytkowa zawiera większą koncentracje płytek krwi w porównaniu do osocza bogatopłytkowego.
Obie substancje pozyskiwane są w ten sam sposób, jednak w przypadku fibryny bogatopłytkowej ten proces jest znacznie wolniejszy, a otrzymany preparat posiada inne właściwości. Pozwala to uzyskać wysokie stężenie komórek macierzystych, które korzystnie wpływają na regenerację skóry w korygowaniu i profilaktyce anty-aging.
Preparat ten uzyskuje się poprzez wykorzystanie dwóch specjalistycznych urządzeń- wirówki do PRF , dzięki której możliwe jest dokładne oddzielenie osocza od krwi i Plasma Gel Maker do produkcji autologicznego wypełniacza tkankowego.
Wskazaniami do użycia otrzymanego preparatu są: redukcja zmarszczek, poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz przyspieszenie procesów jej regeneracji. Znajduje on także zastosowanie w redukcji łysienia, stymulując wzrost mieszków włosowych. Jednym z zabiegów, przy których wykorzystywana jest fibryna strukturalna i komórkowa jest SCF+.
Kuracja ta stosowana jest w obszarze czoła, oczu, policzków i ust. Jej efektem jest odbudowa struktury skóry, poprawa jej gęstości i ujędrnienie.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (1)
Ernest
Pomocny w wielu wykonywanych przeze mnie zabiegach preparat, znacznie szybszy proces regeneracji to coś, co widocznie zwraca uwagę pacjentów. Polecam jako specjalista.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Al.Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Proste zęby są gwarantem pięknego uśmiechu, al...
W ciągu naszego życia, w obszarze narządó...
Wady zgryzu to przypadłość wielu osób. Są zab...
Panuje przekonanie, że zabiegów laserowych powin...
Utrzymanie odpowiedniego kontaktu z pacjentem jest...
USG Doppler, czyli badanie dopplerowskie to małoi...