Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica Warszawa

Miejsce
w Rankingu:
9
Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica Warszawa
Arkuszowa 73
01-934 Warszawa
tel: +48503913935 https://www.onkomedica.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 9:00 - 14:00 Zamknięte

Szczegóły o klinice

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to instytucja, którą otworzono w Warszawie, aby zapewnić chorym z przypuszczeniem choroby onkologicznej lub diagnozą nowotworem wszechstronną opiekę. W Onkomedica pracuje zespół dyplomowanych i uprawnionych lekarzy wraz z personelem medycznym, których główną zadaniem jest troska o komfort oraz spokój chorego, dla którego porada onkologiczna może być niepokojącym przeżyciem, w którym konieczne jest wsparcie i ludzka empatia. W Onkomedica profesjonalna kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, dzięki czemu bardzo szybko mogą wystawić ocenę i rozpocząć terapię. Badania profilaktyczne są niebywale znaczące, ponieważ jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Zobacz pozostałe serwisy www z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów:

 

Lekarze specjaliści pracujący w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów oferują chorym z rozpoznaniem choroby nowotworowej opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą każdy z pacjentów odnajdzie w każdym momencie. W placówce występjue wariant wykonania diagnostyki niepokojących zmian oraz ich leczenia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Klinika wykonuje także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich. 

 

W Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, zatrudnianych w najlepszych klinikach onkologii znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. specjaliści oferują również wariant rozpoznania oraz leczenia w ośrodkach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został zbudowany ze szczególną starannością, tak aby, każdy pacjent otrzymał tutaj gruntowną pomoc w przypadku rozpoznania choroby nowotworowej. Pacjenci w klinice mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w różnych gałęźiach onkologii. Lekarze specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (2)
Albert
Jestem zadowolony z wizyty i przebiegu leczenia.
Kamila
Profesjonalna opieka i miła atmosfera.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Goździkowa 14A/6
35-604
tel: 660722441
Oceń klinikę
jako pierwszy
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)
ul. Przemysłowa 2c
35 - 360
tel: 17 852 69 41
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Licówki Rzeszów to rozwiązanie doskonałe dla o...
Jesienne przesilenie związane jest z rozpoczęcie...
Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiet...
Utrzymanie odpowiedniego kontaktu z pacjentem jest...
Żylaki https://www.drpaluch.pl/choroby.html?page=...
Osteopatia to metoda diagnozowania oraz manualnego...