Oczyszczanie wodorowe - HydroREGEN

Miejsce
w Rankingu:
10
Oczyszczanie wodorowe - HydroREGEN

Szczegóły o klinice

Nadmiar wolnych rodników jest jedną z głównych przyczyn, które powodują, że skóra starzeje się szybciej. Ich szkodliwe działanie opiera się na naruszaniu bariery ochronnej. Aby temu zapobiec, należy je zneutralizować.

W tym celu doskonale sprawdza się wodór aktywny, który znajduje zastosowanie w zabiegu oczyszczania wodorowego. Zabieg głęboko oczyszcza skórę i chroni ją przed powstawaniem oznak starzeniem. Doskonałe rezultaty można otrzymać dzięki urządzeniu HydrREGEN, które posiada sześć głowic o różnych funkcjonalnościach.
Pozwala to na przeprowadzanie kompleksowego zabiegu, po którym skóra jest gładka, napięta i odświeżona. Zabieg oczyszczania wodorowego pozwala również przywrócić skórze właściwy poziom nawilżenia i odżywienia. Dzięki temu można go stosować w przypadku suchej i odwodnionej cery.
Oczyszczanie wodorowe jest jedną z najbardziej innowacyjnych technik medycyny estetycznej, która zapewnia widoczne rezultaty przy niemal całkowitym braku inwazyjności i bolesności. Urządzenie generuje aktywny wodór, który wprowadzony do skóry skutecznie ją oczyszcza. Zabieg polega na kierowaniu strumienia wody na skórę podczas gdy w tym samym czasie jest on zasysany do specjalnego pojemnika, dzięki czemu skóra pozostaje czysta i sucha. Terapia ta jest dedykowana osobom o różnych typach skóry i w każdym wieku. 

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (1)
Sylwia
Uśmiech na ustach moich pacjentów, po zabiegach z tym urządzeniem mówi sam za siebie. Polecam, to bardzo profesjonalny sprzęt.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Al.Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Oczyszczanie wodorowe należy do jednych z najnowo...
Odpowiednia dieta jest w stanie nie tylko pomóc p...
Mycie zębów to nieodłączna część porannej i...
O ptozie, czyli opadaniu powiek i/lub brwi po inie...
Skleroterapia uznawana jest za standard w leczeniu...