Osocze bogatopłytkowe PRP

Miejsce
w Rankingu:
10
Osocze bogatopłytkowe PRP

Szczegóły o klinice

Osocze bogatopłytkowe (PRP - Platelet Rich Plasma) to koncentrat zawierający płytki krwi zawieszone w niewielkiej ilości osocza. Otrzymuje się go poprzez pobranie pacjentowi krwi przed zabiegiem, którą następnie umieszcza się w specjalnej wirówce, aby uzyskać pożądany preparat. Następnie podaje się go pacjentowi do skóry poprzez mezoterapię.

Tego typu zabieg opiera się na wykorzystaniu naturalnych zdolności organizmu do regeneracji. Czynniki wzrostu, które zawarte są w osoczu bogatopłytkowym pobudzają tkanki do odbudowy, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i wspomagają procesy tworzenia nowych naczyń krwionośnych.
Efektem jest wygładzona, zagęszczona skóra z wyraźnie poprawioną strukturą i kolorytem. Zabieg rekomendowany jest w szczególności tym osobom, dla których problemem jest cienka i przesuszona skóra, zanik elastyczności i zmarszczki.
Zaleca się go również osobom z szarą i ziemistą cerą, a także dla tych, którzy posiadają blizny po przebytym w przeszłości trądziku. PRP podaje się również osobom, dotkniętych problemem łysienia i wypadania włosów.
Osocze bogatopłytkowe jest substancją bezpieczną nawet dla alergików, ponieważ nie wywołuje reakcji alergicznej. Może być więc stosowane także u osób, które posiadają uczulenie na inne preparaty stosowane w mezoterapii. Rekonwalescencja jest bardzo krótka, ponieważ preparat stosowany w zabiegu posiada również zdolność do przyśpieszania gojenia się ran.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (1)
Bogusia
Dzięki takim technologiom, jako osoba z dużymi skłonnościami do reakcji alergicznych, w końcu mogę pozwolić sobie na niektóre zabiegi z zakresu estetyki ciała i twarzy. To ważne, że medycyna wychodzi wciąż na przeciw pacjentom.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Intensywne bóle kręgosłupa, a także wiel...
Wady zgryzu to przypadłość wielu osób. Są zab...
Osocze bogatopłytkowe jest obecnie uznawane za je...
W ciągu naszego życia, w obszarze narządó...
Jesienne przesilenie związane jest z rozpoczęcie...