Zimmer Z Wave urządzenie do terapii falą uderzeniową

Miejsce
w Rankingu:
5
Zimmer Z Wave urządzenie do terapii falą uderzeniową
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990 https://www.imeso.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 4
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00 9:00 - 15:00 Zamknięte

Szczegóły o klinice

Zimmer Z Wave to innowacyjne urządzenie do terapii falą uderzeniową. jego zastosowanie jest nieinwazyjne, bezpieczne, a co najważniejsze przynosi doskonałe rezultaty między innymi w redukcji cellulitu czy w modelowaniu ciała na różnych jego partiach. Jest to produkt niemieckiej firmy Zimmer MedicinSysteme.

W Polsce jego dystrybutorem jest IMESO AESTHETIC GROUP, która oferuje to urządzenie w swoim sklepie internetowym. W sprzęcie tym zastosowano nowoczesne technologie, które sprawiają, że jest on niezawodny w działaniu i daje wysoką skuteczność. Z Wave posiada kompresor wolny balistycznie, wykorzystujący system energii promieniowania fal uderzeniowych ze specjalnego generatora elektromagnetycznego jako akceleratora pocisku.

Urządzenie posiada aż 8 programów, które można swobodnie regulować. Z Wave to gwarancja doskonałych efektów zabiegów estetycznych. Energia fal uderzeniowych ma ogromny wpływ na strukturę kolagenu oraz tkanki łącznej skóry. Rezultatem tego jest poprawa jędrności i elastyczności skóry, co widoczne jest już po kilku zabiegach. Skuteczne odmłodzenie komórek poprzez proces ich regeneracji wpływa na piękny, młody wygląd skóry. Zastosowanie fali uderzeniowej powoduje destabilizację struktur tłuszczowych, a tym samym skutecznie modeluje ciało.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (4)
Kati
Niezwodne urządzenie, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą.
Julita
Cenię sobie prace z tym urządzeniem podczas wykonywania zabiegów, obcowanie z nim składa się na ich wysoką jakość i co ważne, ogólne zadowolenie pacjentów.
Grzegorz
Moim zdaniem najlepsze urządzenie na rynku do tego typu zabiegów. Bezpieczne dla klientów, a przede wszystkim zapewniające doskonałe rezultaty.
Piotr
Zdecydowałem się na zmianę urządzeń w moim gabinecie na te produkowane przez Zimmer Medizin System właśnie po wypróbowaniu Zimmer Z Wave i to była bardzo dobra decyzja. Wszystko dzięki zainteresowaniu ze strony IMESO oraz przedstawionej atrakcyjnej ofercie. Polecam.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel:
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Al.Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Pojawiający się u niemowlęcia kaszel zawsze jes...
Licówki Rzeszów to rozwiązanie doskonałe dla o...
Kiedy słyszymy, że ktoś mówi, że jest na diec...
Osteopatia to metoda diagnozowania oraz manualnego...
Urazy i kontuzje to nieodłączny element sportu. ...