Podkarpackie Centrum Chorób Płuc

Miejsce
w Rankingu:
-
Podkarpackie Centrum Chorób Płuc
Rycerska 2
35-241 Rzeszów
tel: 178611421 http://www.szpital.rzeszow.pl/pcchp/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Szczegóły o klinice

Podkarpackie Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie to największy w regionie szpital, w którym przeprowadza się kompleksowe diagnozy i leczy wiele chorób układu oddechowego, w tym między innymi nowotwór płuc.

 

Centrum jest rozbudowaną jednostką organizacyjną, która dzieli się na oddziały szpitalne, poradnie specjalistyczne oraz pracownie diagnostyki. Zasięg działania obejmuje cały teren województwa podkarpackiego. Szpital znajduje się na ulicy Rycerskiej w Rzeszowie i mieści się w zabytkowym pałacu rodziny Jędrzejowiczów. Zatrudnia fachowy i wykwalifikowany personel, który zapewnia pacjentom opiekę zarówno w ramach profilaktyki, diagnostyki, jak i leczenia. Dzięki kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia, pacjenci mogą korzystać z leczenia i pomocy specjalistów bezpłatnie. Placówka zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób związanych z układem oddechowym. Prowadzi się tutaj opiekę zdrowotną m.in. w licznych przypadkach i rodzajach alergii, jak również w leczeniu poważnych schorzeń takich jak gruźlica czy nowotwory. Na terenie Centrum znajduje się również Klinika Gruźlicy i Chorób Płuc, Klinika Pulmonologii Pododdziałem Alergologi, Klinika Pulmonologii i Chemioterapii, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a także Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej.

 

Znajduje się tutaj także blok operacyjny, na którym każdego roku przeprowadzanych jest około 800 zabiegów i operacji. Szpital świadczy opiekę całodobową, udzielając również pomocy doraźnej i ambulatoryjnej. Misją szpitala jest troska o zdrowie pacjenta, dlatego zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby pacjenci mieli zapewnioną na miejscu jak najlepszą opiekę. W myśl tej zasady, w lipcu 2019 roku została podjęta decyzja o przebudowie szpitala, która ma na celu modernizację oraz poprawę jakości leczenia i komfortu pacjentów przebywających w placówce medycznej. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2021 rok.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (0)
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Lwowska 60
35-301 Rzeszów
tel: 17 866 40 00
Oceń klinikę
jako pierwszy
ul. Leska 1, lokal użytkowy 4
35-505
tel: 501959907
Oceń klinikę
jako pierwszy
Witolda 6b
35-302
tel: 17 773 57 57
Oceń klinikę
jako pierwszy

Łysienie jest powszechnym problemem, który...
Zabiegi na odmładzanie skóry bez skalpela ...