Podkarpackie Centrum Chorób Płuc

Miejsce
w Rankingu:
10
Podkarpackie Centrum Chorób Płuc
Rycerska 2
35-241 Rzeszów
tel: 178611421 http://www.szpital.rzeszow.pl/pcchp/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24h 24h 24h 24h 24h 24h 24h

Szczegóły o klinice

Podkarpackie Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie to największy w regionie szpital, w którym przeprowadza się kompleksowe diagnozy i leczy wiele chorób układu oddechowego, w tym między innymi nowotwór płuc.

 

Centrum jest rozbudowaną jednostką organizacyjną, która dzieli się na oddziały szpitalne, poradnie specjalistyczne oraz pracownie diagnostyki. Zasięg działania obejmuje cały teren województwa podkarpackiego. Szpital znajduje się na ulicy Rycerskiej w Rzeszowie i mieści się w zabytkowym pałacu rodziny Jędrzejowiczów. Zatrudnia fachowy i wykwalifikowany personel, który zapewnia pacjentom opiekę zarówno w ramach profilaktyki, diagnostyki, jak i leczenia. Dzięki kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia, pacjenci mogą korzystać z leczenia i pomocy specjalistów bezpłatnie. Placówka zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób związanych z układem oddechowym. Prowadzi się tutaj opiekę zdrowotną m.in. w licznych przypadkach i rodzajach alergii, jak również w leczeniu poważnych schorzeń takich jak gruźlica czy nowotwory. Na terenie Centrum znajduje się również Klinika Gruźlicy i Chorób Płuc, Klinika Pulmonologii Pododdziałem Alergologi, Klinika Pulmonologii i Chemioterapii, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a także Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej.

 

Znajduje się tutaj także blok operacyjny, na którym każdego roku przeprowadzanych jest około 800 zabiegów i operacji. Szpital świadczy opiekę całodobową, udzielając również pomocy doraźnej i ambulatoryjnej. Misją szpitala jest troska o zdrowie pacjenta, dlatego zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby pacjenci mieli zapewnioną na miejscu jak najlepszą opiekę. W myśl tej zasady, w lipcu 2019 roku została podjęta decyzja o przebudowie szpitala, która ma na celu modernizację oraz poprawę jakości leczenia i komfortu pacjentów przebywających w placówce medycznej. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2021 rok.

Zostaw ocenę dla kliniki
Jakość usług
Zadowolenie pacjenta
Cena zabiegów
Komentarze pacjentów (1)
Natalia
Każdy kto zmagał się ze schorzeniami dotyczącymi układu oddechowego dobrze wie jak bardzo pomocne jest to miejsce. Wszystko dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i troskliwym personelu.
Zostaw swój komentarz
Końcowa ocena:

Powiązane kliniki w Warszawie

Witolda 6b
35-001 Rzeszów
tel: 17 773 57 01
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (13 opinii)
Al. Powstańców Warszawy 28
35-329
tel: 17 858 19 92
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Przeprowadzenie badania USG żył to profilaktyka ...
Odpowiednia dieta jest w stanie nie tylko pomóc p...
W przypadku dzieci warto nauczyć się rozpoznawa...
Mycie zębów to nieodłączna część porannej i...
RF INFINI to termolifting mikroigłowy, czyli prze...
Łysienie jest powszechnym problemem, który u wie...